Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

.

          Sklep

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

 1. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt e-mailowy, telefoniczny.
 2. Zamawiający czyli konsument może odstąpić od umowy zakupu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od daty odebrania przesyłki zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz 827).
 3. Warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie na koszt Nabywcy na adres podany w punkcie 4 towaru w stanie nieuszkodzonym
  (towar z plombą musi ją posiadać) wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawierającym wszystkie dane nabywcy oraz numer konta bankowego, na które należy zwrócić zapłatę. Oświadczenie można także wysyłać na adres e-mail: biuro@rufen.pl
 4. Adres zwrotów: Rufen, ul. Klonowica 24/33, 30-654 Kraków
 5. Zamawiający otrzymuje pełny zwrot zapłaconej kwoty za towar wraz z kosztami wysyłki z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia w tym darmowy oferowany przez Sklep zgodnie z art. 33 ustawy.
 6. Zapłata zwracana jest niezwłocznie, nie później niż 14 dnia licząc od dnia otrzymania przez Sprzedawcę wraz z oświadczeniem odstąpienia od umowy odesłanego asortymentu na mocy tej samej ustawy art. 32.
 7. Konsumenta ma obowiązek zwrócić towar przedsiębiorcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dnia, od chwili odstąpienia od umowy oraz ponosi koszty zmniejszenia wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej co stanowi treść art. 34 ustawy.
 8. Zwrot płatności następuje na podany przez Zamawiającego rachunek banku w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.
 9. Nabywca ponosi pełne koszty przesyłki zgodnie z cennikiem wybranego przez niego dostawcy.
 10. Towar zakupiony na fakturę VAT na cele związane z rodzajem prowadzonej działalności pozbawia możliwość do odstąpienia od umowy. Ustawa o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość dotyczy konsumenta, nie przedsiębiorcy w znaczeniu z art. 33 § 1 KC.

  Witryna stworzona na platformie